Reklama na auto


5 kroků k reklamě na auto


Už jste se rozhodli, že své auto využijete pro reklamní účely? Pozor na podvodníky! Některé společnosti si účtují vysoké částky za registraci a nutí vás uzavřít nevýhodnou smlouvu, která se mnohdy navíc automaticky prodlužuje a není snadné ji vypovědět. Často ani nemají zájem o to, aby si vás zadavatelé reklamy našli. Vy tak jen platíte poplatky za registraci, ale nic nevyděláváte.

Proto je důležité zvolit správnou službu, jejímž cílem je, aby vás zadavatelé reklamy skutečně oslovili. Poznáte to například podle toho, že od vás na úvod nevyžadují podezřele vysoké poplatky v řádu tisíců korun.

Podívejte se, jaká jsou naše pravidla. Aby vám automobil začal vydělávat co nejdříve, je třeba splnit pár jednoduchých podmínek:

Vozidlo má platnou technickou prohlídku

Jelikož chráníme vaše bezpečí, stejně tak jako našich zákazníků, bez platného osvědčení o technické a emisní kontrole na silnice s reklamou našich klientů vyjet nemůžete. Ale to ani bez reklamy. Jistě je lepší si platnost technické prohlídky pohlídat a být v bezpečí.

Automobil je ve vašem osobním vlastnictví

Moc rádi vám pomůžeme k výdělku, avšak není možné polepit automobil z půjčovny nebo vůz vašeho souseda. Asi by se jim nelíbilo, kdybyste vrátili auto obohacené o reklamní prezentaci. Proto reklamu aplikujeme jen na váš automobil.

Vaše vozidlo disponuje alespoň jednou z reklamních ploch - přední či zadní kapotou nebo boční stranou

Aby mohla být reklama reklamou, musí být vidět. Obdivujeme podomácku vytvořené stroje nebo vozítka typu Velorex, jenže na ně nemůžeme aplikovat prezentaci našich klientů. To je možné jen na přední či zadní kapotu nebo boky auta.

Zaregistrujete se do naší databáze a vyplníte údaje o vozidle

Pokud všechny podmínky bez problému splňujete, je třeba se zaregistrovat. Zároveň musíme znát údaje o vašem vozidle, jeho typu, barvě, stáří, a také informaci, jak často a v jaké oblasti pravidelně jezdíte.

Dokončení registrace podmiňuje úhrada poplatku 190 Kč nutná k zařazení do naší databáze vhodných ploch k využití pro reklamní kampaň. Jistě chápete, že se zařazením vašeho automobilu do databáze strávíme nějaký čas. Ne každý automobil je vhodný pro jednotlivé požadavky našich klientů, jež s nabídkou oslovujeme. Na druhou stranu, symbolický poplatek 190 korun za registraci se vám jistě vrátí s první zakázkou několikrát.

Po aktivaci profilu a úhradě poplatku váš automobil hned zařadíme do databáze a přidělíme vám unikátní identifikační číslo (UID). Náš systém automobil obratem nabídne zájemcům o reklamu.

Uzavřete smlouvu, jezdíte a vyděláváte

Pokud zadavatele reklamy váš vůz osloví, navrhne cenové a další podmínky spolupráce. Je pouze na vás, zda kývnete. Souhlasíte-li s podmínkami, uzavřete smlouvu a na řadu přichází aplikace reklamní prezentace na váš vůz. Pak už jen jezdíte a vyděláváte.

Doporučte nás svým známým

I vaši známí pravděpodobně jezdí autem a rádi si vydělají na jeho provoz. Povězte jim o nás, doporučte naše služby.

Zajímá vás více informací? Zhlédněte nejčastěji kladené dotazy a odpovědi na ně.

Chci vydělávat reklamou na autě