Reklama na auto


Proč naše služba


100% spolehlivost a vstřícnost

Ověřeno zákazníky

Nabízíme Vám možnost registrace do databáze zájemců o reklamu na auto, ze kterých si mohou příslušné firmy vybírat a případně platit umístění reklamy na vozidlo. Jedná se o jednoduchý a přitom účinný způsob jak získat nezanedbatelný vedlejší zdroj příjmů. Jediné, co je potřeba udělat, je zaregistrovat se a dát tak vašemu autu možnost vydělávat.

Tato služba je firmami hojně vyhledávána, jelikož reklama na autech je mobilní, dostane se tam, kam statické reklamy nemohou (památkové zóny atp.) a má šanci oslovit mnohem větší množství lidí.

Napsali o nás na Aktuálně.cz - Auto s reklamou může vynést tisíce měsíčně

Jednoduchá a rychlá registrace

Je to jednoduché - stačí se zaregistrovat, uhradit registrační poplatek pouhých 190 Kč a tím se zařadit do naší databáze. Samotná registrace zabere pouhou minutu!

Firmy nabízejí reklamu na vozidla jak po celé ploše, tak jen na určitých částech (přední a zadní kapota, boční strany, celá plocha) a je jen na Vás, které plochy nabídnete. Čím více ploch nabídnete, tím větší možný výdělek.

Zamyslete se, zda-li Vaše auto má jezdit za Vaše peníze nebo za peníze někoho jiného a Vy tak budete jezdit zadarmo. Přečtěte si také názory našich klientů!

Pokud máte jakékoli dotazy, podívejte se nejprve na nejčastěji kladené dotazy.

Chci vydělávat reklamou na autě