Reklama na auto


Informace pro firmy


Podnikáte? Pak jistě víte, že k úspěšnému prodeji musíte být vidět. Jistě i vy stále zkoušíte a hledáte nejefektivnější formy propagace. Zřejmě se také pravidelně přesvědčujete, že investice do „zaručené“ formy prezentace přišla vniveč. Denně silnice projedou tisíce a tisíce aut. Někteří podnikatelé už dávno pochopili, že jejich vozový park nejenže zajistí logistiku zboží k zákazníkovi, ale po cestě mohou vozidla oslovit další nové klienty. Musí však nést firemní polep. S příchodem nových služeb se už nemusíte spoléhat pouze na svá auta. A dokonce ani nevadí, když nemáte žádné. Stačí si pronajmout reklamní plochu na vozidle těch, kteří je pro tyto účely poskytují. Co můžete získat?

Jedoucí auto s dobrou reklamou zaujme

Reklama na auto

Možná jste se již sami přesvědčili, že efektně a výrazně propracovaný polep automobilu zaujme. Ať už jste jeli za autem, nebo právě čekali na přechodu pro chodce. Výrazná a navíc pohyblivá reklama vynikne z dlouhé kolony aut. Okamžik na její vstřebání sice netrvá dlouho, je-li však kampaň perfektně zpracována, zaujme a během pár vteřin předá autoreklama své poselství všem okolo. Následně pokračuje zase dál, aby oslovila další zástupy lidí. Výrazná reklama na autě svým pohybem nenechá nikoho v klidu a osloví velké množství vašich potenciálních klientů. Možná právě oni vás doposud neznají a mohou potřebovat vaše služby či produkty.

Autoreklama prodává, i když je vůz v garáži

Originální nabídka služby nebo produktu zaujme každého. Zřejmě jste se s tím setkali osobně. Nějaká kampaň vás oslovila natolik, že jste o ní řekli svým známým nebo doma u večeře rodině. Šířili jste tak nabídku dál. Stejně může pracovat i vaše kampaň na autě. Jestliže se vám podaří autoreklamou zaujmout, její příjemci o ní povědí svým známým. A vaše nabídka služeb nebo produktů se pak šíří i v době, kdy už reklamní auto dávno odpočívá v garáži. Využijte toho.

Nemáte auto? Nevadí

Je pochopitelné, že ne každé podnikání pro svůj hladký průběh potřebuje obsáhlý vozový park a tým vyškolených řidičů. Reklamou na autě můžete oslovit masy lidí i tehdy, když žádné auto nemáte. Usnadní vám to nová služba, která propojuje majitele aut se zájemci o umístění reklamy na nich. Je to jednoduché. Vyžádejte si databázi vozidel poskytnutých pro reklamu, a podle typu prezentované služby nebo produktu vyberte vhodné auto k jejímu umístění. Abyste svoji kampaň lépe sjednotili, dívejte si také na barvu vozu. Pro lepší zacílení na vaše budoucí klienty se zajímejte, kudy a jak často automobil jezdí. Získáte tak efektivní marketingový nástroj za velice příhodných podmínek.

Vaše nabídka v centru města nebo u hypermarketu

Reklama na auto

Některá z vozidel zajíždí i do centra měst, jejich řidiči zpravidla nakupují v super a hypermarketech. Auto s výraznou reklamou osloví kolemjdoucí i ostatní řidiče na parkovišti. Nemusíte investovat ani korunu do statických reklamních ploch, netřeba řešit složité smlouvy o pronájmu nebo povolení od úřadů na umístění billboardu. Navíc ušetříte, jelikož billboardové plochy bývají finančně velice nákladné. Uspořené peníze můžete investovat do mnoha dalších vozidel, která vaši nabídku přivezou více lidem.

Nabízejte produkty, budujte sílu značky

Prioritou autoreklamy je samozřejmě zajištění většího prodeje vašich služeb nebo produktů. Zároveň ale šíří povědomí o značce nebo společnosti. Když bude veřejnost auta s vaší kampaní potkávat pravidelně a často, lidé si řeknou, že jste zřejmě velice úspěšní, když máte tolik aut. Neustále tak posilujete povědomí o své společnosti v mysli budoucích možných zákazníků.

Autoreklama poskytuje široké možnosti, buďte originální

Když zapojíte do přípravy kampaně odborníky, jistě se ve finále dostaví kýžený efekt. Pouhý nápis na autě s telefonním číslem dnes už nestačí. Buďte originální, do reklamy zapojte nový nápad, neotřelou myšlenku, inovujte. Předběhněte vaši konkurenci svojí kreativitou. Podaří-li se vám vytvořit líbivou a vyladěnou reklamu, která navíc pobaví, získáváte velké plus. Když navíc příjemce reklamního sdělení během pár vteřin pochopí, co mu nabízíte a kde si může službu nebo produkt objednat, máte vyhráno.

Zaujměte nové klienty. Napište si o přístup do naši databáze více jak 600 automobilů vhodných pro vaši kampaň. Vydělávejte více, zkuste autoreklamu. Pro bezplatný přístup do databáze zašlete stručnou žádost na náš e-mail a nezapomeňte připojit své IČ. Po ověření vám obratem zašleme přístup do kompletní databáze vozidel.

Chci bezplatný přístup do databáze