Reklama na auto


Co je reklama na auto


Konzumní společnost dnešní doby si žádá reklamu. Ať jde o podnikatele, kterým reklama pomáhá v prodeji jejich produktů, nebo běžné občany, kterýmž reklama slouží k objevování nového zboží. Reklama určuje trendy a stále hlouběji se zarývá do našeho každodenního života – ať už svou grafickou podobou nebo slogany, které se dostávají do běžné mluvy.

Reklama na auto

Reklamní kampaně mají mnoho podob. Můžete propagovat své výrobky tištěnou formou – ať už vlastními letáky či v novinách. Velmi oblíbená a účinná je reklama v televizi nebo rádiu. Ale to vše jsou pasivní způsoby a takováto reklama nevzbudí přílišnou pozornost, kvůli její obvyklosti a všednosti. Přišel však nový trend, který se zasazuje o příjemnou spolupráci zadavatele reklamy i jejího odběratele. Spokojenost je na obou stranách.

Novým způsobem firemní propagace je automobilová reklama. Zároveň nabízí snadný výdělek pro každého vlastníka automobilu.

Princip je jednoduchý. Necháte na svůj automobil umístit reklamu. Ta bude zpoplatněna určitou měsíční sazbou, kterou Vám zadavatel zaplatí. Co z toho plyne? Vaše auto bude jezdit zadarmo. Ceny se obvykle pohybují v takovém rozmezí, že pokryjí náklady za provoz automobilu.

Výhody reklamy na autě pro podnikatele?

 • Vaše reklama bude cestovat spolu s automobilem. To znamená, že bude neustále na očích. Procestuje celé město, kraj, případně republiku.
 • Na plochu automobilu se přitom vejdou všechny potřebné informace. Kvalita potisku zaručí, že informace i grafika budou vždy čitelné.
 • Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky vozů, jejichž majitelé se rozhodli nabízet netradiční reklamní prostor.
 • Vaše reklama se dostane mezi obyčejné lidi, do ulic a na náměstí. Kolemjdoucí ji budou obdivovat, když kolem nich projede reklamní vůz. Stejně tak upoutá i cestující v MHD či tramvaji.
 • Pojízdná reklama Vaši firmu představí i tam, kde není možnost umístit statickou reklamu. Krom toho lze na první pohled těžko rozeznat, že se nejedná o oficiální firemní automobil, to mezi lidmi v jeho okolí vzbudí jistou autoritu a důvěru.
 • A tyto všechny výhody získáte za přijatelnou cenu!

Výhody reklamy na autě pro řidiče?

Pokud Vás štvaly vysoké ceny pohonných hmot a již Vás napadlo, že by bylo dobré najít způsob, jak auto udržovat levně, pak je pro vás mobilní reklama skvělou příležitostí.

 • Suma, kterou můžete získat za reklamní potisk na autě, pokryje platby za palivo.
 • Lepší možnost, jak cestovat zdarma budete hledat jen stěží. A přitom je to tak jednoduché.
 • Vaše auto bude k nerozeznání od firemního automobilu, což v mnoha případech způsobí, že budete ve společnosti o krapet váženější.
 • atraktivnější vzhled automobilu
 • s polepem reklamou šance na krádež automobilu rapidně klesá
 • A za všechny tyto výhody získáte každý měsíc peníze!
Reklama na auto

Mnoho společností a firem se zabývalo účinky reklamy na autech. Většina z uspořádaných průzkumů potvrdila, že mobilní reklama má v počtu oslovených subjektů větší účinnost, než mnohé zavedené způsoby inzerce a reklamy. Např. washingtonská reklamní agentura Driving Revenues studovala rozdíly v počtu oslovených zákazníků při použití různých forem reklamy. Výsledky průzkumu mluví jasně pro reklamy na autech – tato revoluční forma reklamy shromáždila kolem 8,5 milionů impresí (imprese = počet zhlédnutí) během jednoho jediného roku. Průměrná rádiová reklamní kampaň přitom produkuje za stejné období kolem 7 milionů impresí.

Z výše uvedených informací vyplývá, že mít reklamu na autě je výhodný krok, díky kterému ušetříte slušnou finanční sumu, se kterou můžeže například navštívit autobazar pro koupi Vašeho nového vozu.

Chci vydělávat reklamou na autě