Reklama na auto


Reklama na auto jako
marketingový nástroj


S rozvojem a nárůstem podnikání přirozeně přibývá i potřeba dalších marketingových nástrojů. Stále více podnikatelů hledá nové formy reklamy, chtějí se odlišit od konkurence a více zaujmout své potenciální zákazníky. Auta nesoucí korporátní označení už silnice brázdí dávno. Avšak ne každá firma má dostatek vozidel, aby jimi mohla intenzivněji oslovit veřejnost. Tuto mezeru umně doplňuje efektivní marketingový nástroj – reklama na autech jiných majitelů. Marketérům přináší nové prezentační možnosti. A majitelům aut možnost zajímavého výdělku.

Pohyblivá reklama je vidět

Reklama na auto

Venkovní a navíc pohyblivá reklama zaujme každého. Osloví i takové potenciální zákazníky, kteří nečtou noviny, televizi přepínají s příchodem reklamního bloku, neposlouchají rádio, letáky ze schránky vyhazují rovnou do odpadkového koše, a vůči billboardům jsou imunní. Ven však jistě někdy vyráží, ať na cestu do práce nebo za zábavou. Je-li reklama na autě zajímavá a navíc se hýbe, s největší pravděpodobností na ní spočine zrak všech okolo. Řidičů jiných automobilů i chodců.

Proto se tato forma prezentace jeví jako ideální a nanejvýš efektivní. Navíc, jeden konzument reklamního sdělení může to samé auto potkat dokonce několikrát za den na různých místech. Vyslané prezentační poselství si tak lépe vštípí do paměti. A když potká takových aut více, je účinek samozřejmě mnohem silnější.

Vyberte si svoje auto pro reklamu

Jak však auto vhodné k využití na reklamu nalézt? Ptát se řidičů na parkovišti by bylo velice časově náročné. Mnohem pohodlnější je využít specializovaných služeb, díky nimž se snadno a rychle dozvíte o volných reklamních plochách aut, z nichž si vyberete to správné – odpovídající prezentovanému typu služby nebo produktu. Nehrozí tak, že bude Trabant jezdit s kampaní propagující investici do diamantů. I když, právě možná to by veřejnost zaujalo nejvíce. Záleží jen na vás..

Rozšiřte vozový park bez nákupu aut

Reklama na auto

V databázi automobilů, jež jejich vlastníci pro reklamu poskytují, je velké množství různých značek a typů. Vaše reklama tak cestuje na autě, které je pro ni vhodné. S rostoucím počtem pro vás jezdících automobilů nabývá na síle i povědomí veřejnosti o vaší společnosti. Čím více aut s vaším polepem potkají, tím častěji si lidé řeknou, jak je vaše firma úspěšná. Má přeci tak obsáhlý vozový park!

Nejenže pohyblivá reklamní plocha zajistí vyšší publicitu službě nebo produktu, ale je také užitkem majiteli auta. Výdělek mu pomáhá s úhradou nákladů na provoz.

Jezděte s reklamou, jezděte zadarmo

Pokud hledáte další uplatnění pro své auto, poskytněte jej pro reklamní účely. Sami se rozhodnete, zda je pro vás nabídka inzerenta zajímavá a jestli se typ reklamy na váš vůz hodí. Nehrozí tak, že u reklamou zcela pokrytém automobilu nenajdete ani dveře. Naopak. Prezentace může ještě více podtrhnout tvář automobilu. Stane se líbivým doplňkem a navíc přinese zisk.

Zisk pro zadavatele i řidiče

Ať poptáváte netradiční zviditelnění vaší nabídky, či hledáte možnost dalšího výdělku, jezdící reklama vám naplní peněženku. Pokud podnikáte, vyzkoušejte efektivní marketingový nástroj, který se neztratí v přetlaku billboardů a dalších exteriérových propagačních ploch. A naopak - máte-li automobil, s nímž pravidelně vyrážíte na cesty, nechte si na něj aplikovat pohledný reklamní doplněk. Jezděte zadarmo.

Chci vydělávat reklamou na autě